INNSTILLING TIL OSLO MDGS BYSTYRELISTE

Nominasjonskomiteen i Oslo MDG innstiller 31.10.2014 på følgende valgliste for bystyrevalget i Oslo 2015. Komiteen innstiller på å forhåndskumulere de ti øverste plasseringene.

OBS: Dette er et forslag til liste som nominasjonsmøtet i Oslo MDG 25. november 2015 kan gjøre endringer på. Møtet kan også endre på antall forhåndskumulerte. Les gjerne mer om vår nominasjonsprosess, eller nominasjonskomiteens begrunnelse for innstillingen under.

1

Lan Marie Nguyen Berg

1987

Gamle Oslo

2

Harald A. Nissen

1963

Gamle Oslo

3

Beate Folkestad Habhab

1961

St.Hanshaugen

4

Mohammad Shoaib Sultan

1973

Søndre Nordstrand

5

Marion Godager Tveter

1979

Østensjø

6

Pål Thygesen

1988

St.Hanshaugen

7

Marie Loe Halvorsen

1987

Gamle Oslo

8

Jon Julius Sandal

1969

Grorud

9

Hanna E. Marcussen

1977

Gamle Oslo

10

Eivind Trædal

1985

Grünerløkka

11

Einy Langmoen

1957

Nordstrand

12

Adam Tumidajewicz

1985

Frogner

13

Sirin Hellvin Stav

1988

Sagene

14

Rasmus Reinvang

1970

Grünerløkka

15

Emma Katinka Staffansdotter Langmoen

1997

Nordstrand

16

Stig E. Rygh Johansen

1963

Nordstrand

17

Lillian Bredal Eriksen

1970

Søndre Nordstrand

18

Kristoffer Robin Haug

1984

Bjerke

19

Julie Mørch

1990

Frogner

20

Torkil Vederhus

1989

Sagene

21

Sabina Syed

1991

St. Hanshaugen

22

Anders Skyrud Danielsen

1989

Gamle Oslo

23

Sara Blichner

1989

Nordstrand (fra 2015)

24

Håkon Andreas Møller

1982

Ullern

25

Helene Gallis

1977

Gamle Oslo

26

Børge Roum

1984

Grünerløkka

27

Ida Beth Hald

1958

Nordre Aker

28

John Slinning Janneson

1990

St. Hanshaugen

29

Kristine Berdal

1985

Nordre Aker

30

Geir Storli Jensen

1989

Frogner

31

Solveig Arnesen

1978

Grünerløkka

32

Leif Ari Ingholm

1981

Gamle Oslo

33

Siri Mittet

1973

Sagene

34

Mattis Ulvang

1990

Nordre Aker

35

Elsa-Britt Enger

1942

Gamle Oslo

36

Øyvind Vea

1977

Sagene

37

Eline Solum Gran

1987

Alna

38

Knut Frederik Horn

1945

Vestre Aker

39

Ingrid Schei

1986

Østensjø

40

Christian Dubrau

1983

Søndre Nordstrand

41

Ingrid Marie Mikelsen

1976

Grorud

42

Jarle Fagerheim

1989

Alna

43

Maria Kalstø

1987

Alna

44

Vegard Setrom

1988

Grünerløkka

45

Maret Petersson

1984

St.Hanshaugen

46

Gerrit Mosebach

1967

Gamle Oslo

47

Kristin Viko Rasmussen

1988

Sagene

48

John Hille

1954

Bjerke

49

Frøydis Strømme Jørve

1977

Grorud

50

Joakim Skajaa

1978

St. Hanshaugen

51

Ragnhild Laird Iversen

1979

Alna

52

Andrew Kroglund

1959

Ullern

53

Ingeborg Elise Vardøen

1940

Sagene

54

Aleksander Melli

1971

Frogner

55

Jane H Johansen

1977

Bjerke

56

Joachim Dyrdahl (Diskjokke)

1979

Sagene

57

Anne Dubrau

1986

Søndre Nordstrand

58

Erling Dokk Holm

1964

Gamle Oslo

59

Per Heimly

1972

Grünerløkka

60

Per Espen Stoknes

1967

Ullern

61

Dag O. Hessen

1956

Vestre Aker

62

Thomas Hylland Eriksen

1962

Nordre Aker

63

Synne Øverland Knudsen

1989

Gamle Oslo

64

Lars Lillo Stenberg

1962

Frogner

65

Erlend Loe

1969

Norde Aker

 

Offentliggjort den 31.10.2014 kl 13 av nominasjonskomiteen i Oslo MDG

Une Aina Bastholm (leder), Maiken McCormick, Sindre Buchanan, Hans A. Borgen og Veslemøy Waage, samt varaer Katrine Selsø og Knut Falk Qvigstad.